Sázení s extra bonusem

vysledky maturity 2019

Výsledky státní maturity z matematiky jaro 2019 -
Výsledky státní maturity z matematiky jaro 2019. Ve čtvrtek 2.května 2019 se konala v České republice jako každý rok státní maturitu z matematiky. A protože oficiálním výsledky budou několik týdnů, přináším Vám jako každý rok naše neoficiální řešení.
Maturita 2020 -
Maturity se v roce 2020 budou konat kvůli epidemii koronaviru v červnu. Didaktické testy se budou psát 1. a 2. června, rozšiřující z matematiky pak 3. června. Profilová část má začít od 10. června. Poslanci zrušili povinnou maturitu z matematiky.
Maturita z matematiky - Hlavní stránka | Facebook
Maturita z matematiky. 7 560 To se mi líbí · Mluví o tom (5). - státní maturita z matematiky online - didaktické testy z matematiky, výsledky státní maturity z matematiky...
Maturita 2019. Víc času na češtinu, výsledky rychleji ...
Od jara příštího roku budou mít maturanti o deset minut více na test z českého jazyka a během zkoušky budou nově moci změnit své rozhodnutí a vybrat si jiné téma maturitního slohu.
Za jakékoli interpretace, řazení, seskupování či jiné operace s publikovanými daty než ty, které jsou provedeny Centrem pro zjišťování výsledků vzdělávání (Centrum) pro účely této aplikace, nenese Centrum žádnou odpovědnost.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si
Didaktický test z AJ 2019 | Státní Maturita z Angličtiny ...
Zadání a výsledky anglického didaktického testu maturitního ročníku 2019. Vyzkoušejte si maturitní test státní maturity z angličtiny 2019 online. Státní Maturita z Angličtiny ONLINE Zadání, testy, otázky, témata, hodnocení a vše o nové maturitě z ang
Výsledky didaktického testu z češtiny 2019 - Státní ...
Výsledky maturitního didaktického testu z češtiny a literatury 2019 jaro pro vás jako každý rok vypracoval Nový Amos. Orientační výsledky si můžete projít a zjistit, jak jste asi u svého ostrého termínu maturity z českého jazyka dopadli. Můžete si ta
Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání
Centrum připravilo pro maturanty Průvodce zkouškou z českého jazyka a literatury, ve kterém naleznou přehled užitečných informací ke zkoušce, a to nejen v souvislosti se zavedením mimořádných opatření ve školství.
Výsledky jarního didaktického testu z angličtiny 2019 ...
Jak jste napsali maturitní didaktický test z angličtiny 2019 v jarním termínu maturit? Tuto otázku si pokládá početná skupina maturantů z anglického jazyka a netrpělivě čeká na to, jak u maturitního testu státní maturity z AJ dopadne. Nový Amos pro v
Didaktické testy z matematiky 2019 - Státní maturita z matiky
Didaktický test státní maturity z matematiky 2019 online. Zadání, výsledky i postup řešení příkladů didaktického testu státní maturity z matiky 2019.