Sázení s extra bonusem

ticket de regalo edenred

Benefity a slevy– SPĚVÁČEK jazyková škola
Benefity a slevy. Kterýkoli skupinový nebo individuální kurz můžete uhradit firemními benefity. Na kurz vám rádi vystavíme také dárkový poukaz v hodnotě, kterou si zvolíte, více informací naleznete na stránce dárkový poukaz.
TRAVELKING - Výběrové pobyty a dovolená
Plníme sen o dostupné a pohodové dovolené pro každého. Vybíráme ty nejvýhodnější pobyty v Evropě, nasloucháme potřebám a přáním každého z vás a chceme vám zprostředkovat radost, kterou cestování přináší.
Způsoby placení - Robinson Jihlava
Na recepci i v kavárně a restauraci přijímáme kromě hotovosti také platební a benefitní karty i celou řadu poukázek. Jejich seznam naleznete níže.
Přihlašovací stránka pro uživatele | BenefitPlus
Přihlaste se a vybírejte benefity od tisíců smluvních partnerů z celé ČR. Pro přístup do systému musíte mít přihlašovací jméno a heslo.
Možnosti platby- EXPRES MENU | EXPRES MENU
Přes platební bránu můžete platit také elektronickými stravenkami od Ticket Restaurant Edenred. 5. V hotovosti při osobním převzetí v Trutnově: Zboží zaplatí zákazník hotově na naší provozovně v Trutnově při převzetí objednávky. K zkoupenému zboží ne

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si
Oficiální internetové stránky Ryanair | Levné lety ...
Zarezervujte si levné lety do Evropy na oficiálních stránkách společnosti Ryanair. Nyní jsou k dispozici přidělená sedadla a programy Family Plus a Flexi Plus. Jednoduché cestování za nízké ceny.
Poukázky - DocSimon
poukázky firmy Edenred: ticket MULTI, ticket MEDICA, ticket COMPLIMENTS dárkový, ticket SERVICE. Ticket Benefits Card firmy Edenred je první karta, která umožní vašim zaměstnancům užít si benefity naplno. Předplacená karta Ticket Benefits®, která zah
CA Globus, Handlová
KRÁSY KAPPADOKIE A TURECKÉ RIVIÉRY - AKCE SENIOR **** 30.05 - 06.06.2020, 8 dní. Polopenze, Letecky Praha. Cena od: 7 980 Kč
Zábava a sport | sportovni klub - Penzion FINO club
Vážení hosté , od pondělí 11. května je možné se opět ubytovat v rámci vaší služební cesty se slevou 10% na pokojích premium. Rezervace je možná vzhledem k omezenému provozu na tel. č. 602 726 289 minimálně 1 den před příjezdem .
Platby
Poukázky Edenred – Ticket multi, Ticket benefit, Ticket medica . Platby platebními kartami – Visa, Maestro, MasterCard, Visa electron, American Express. Sphere card – při předložení karty Sphere Vám poskytneme slevu 10% na celý nákup (slevy se nesčít