Sázení s extra bonusem

svedsko portugalsko králové fotbal

Nemilá zpráva pro české fotbalisty. Fotbalisté Portugalska při absenci Ronalda prohráli ve 4. kole Ligy národů ve Švýcarsku 0:1. Už v první minutě rozhodl Seferovic. Norsko porazilo na svém hřišti 3:2 Švédsko.

Pátek 29. července 2022, svátek má Marta

Uherské Hradiště - Tohle bylo pořádné drama. Fotbalisté Švédska do 21 let zachránili postup do semifinále evropského šampionátu v 89. minutě, když v Uherském Hradišti remizovali s Portugalskem 1:1.

Americký fotbal, výsledky Švédsko live. Americký fotbal: Švédsko livescore.

Hvězdný kapitán znovu zářil! Fotbalisté Portugalska v 2. kole Ligy národů porazili na svém hřišti 4:0 Švýcarsko. Dvěma góly se blýskl útočník Cristiano Ronaldo, jenž na rozdíl od duelu se Španělskem začal v základní sestavě.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si

Fotbaloví reprezentanti jsou optimisté. Šance na postup přes Švédsko v baráži o mistrovství světa v Kataru vidí optimisticky.

Mistrovství Evropy ve fotbale 2000 se konalo mezi 10. červnem a 2. červencem 2000 v Nizozemsku a Belgii. Bylo to v pořadí jedenácté mistrovství Evropy pořádané UEFA a první, jehož závěrečný turnaj hostily dvě země.

Dlouho to vypadalo na nudnou bezgólovou remízu, až v závěru se zápas Portugalska se Švédskem na fotbalovém Euru do 21 let změnil v drama. Po vedoucím gólu Portugalců Švédové na chvíli ztratili postupovou jistotu, vrátil jim ji ale gól v...

Portugalsko (portugalsky Portugal), plným názvem Portugalská republika (portugalsky República Portuguesa), je evropský stát nacházející se na jihozápadním cípu světadílu, v západní části Pyrenejského poloostrova.

Rozlosování týmu Hradec Králové. Nejbližší zápasy i program zápasů celé sezóny.