Sázení s extra bonusem

radim řezník plzeň fotbal idnes cz

Matúš Kozáčik - Fotbal -
2020 21:00 Karviná vs. Sparta fotbal - FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 26:Karviná vs. Sparta Městský stadion Karviná MFK Karviná AC Sparta Praha
České Budějovice - Viktoria Plzeň 0:4 -
Domácí Budějovice neměly nárok na rozjetou Plzeň a hosté v poklidu dominovali průběhu utkání. Už ve druhé minutě se poprvé prosadil Radim Řezník, následovaly trefy Chramosty a Dana Koláře. Ve druhém poločase tempo hry trochu opadlo, takže se diváci d
RadimŘezník –
RadimŘezník. A jejda! Nepodařilo se nám načíst články. ... Zkuste prosím obnovit stránku. Aktuálně "Fotbal jsem psychicky nezvládal." Stříbrný talent Wojnar teď objíždí restaurace. Bývalý fotbalový záložník Petr Wojnar zavzpomínal na klíčové momenty
Návrat na Baník? Už to pro mě není takové ... -
Při demolici Mladé Boleslavi (7:1) nemohl být v minulém kole Fortuna ligy plzeňský fotbalista Radim Řezník kvůli karetnímu distancu na hřišti. Dá se však předpokládat, že ve středu se proti Baníku Ostrava vrátí do základní sestavy na pravý kraj obran
Plzeň 0:3, Přípravný zápas - Fotbal
Plzeň právě vstřelila branku! Viktoria jde v jednasedmdesáté minutě do vedení! První chybičku v defenzivě švédského týmu okamžitě potrestal JEAN-DAVID BEAUGUEL, kterého našel v pokutovém území Radim Řezník.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si
FC VIKTORIA Plzeň
Viktorián 26. kolo, FC Viktoria Plzeň – FK Mladá Boleslav. 29. 5. 2020 Rozhovory. Adrian Guľa před Boleslaví: Vycházeli jsme hlavně z pohárového zápasu. 29. 5. 2020 Tisková zpráva. Viktoria Plzeň podepsala s městem Plzeň smlouvu o podpoře mládežnický
Reportáž ze zápasu Vysočina Jihlava - Viktoria Plzeň ...
Reportáž Vysočina Jihlava - Viktoria Plzeň. vám přináší reportáž, výsledek, žluté a červené karty, střelce gólů a další informace k utkání Vysočina Jihlava - Viktoria Plzeň.
RadimŘezník -
Fotbalové zpravodajství a on-line reportáže, podrobné zprávy z fotbalové ligy a mistrovství, rozhovory, statistiky