Připravujeme výsledky pro Morkovice-Slížany. Manuál pro voliče, kandidátky, online zpravodajství, výsledky.

MANUÁL PRO RODIČE ŽÁKŮ ŠKOLNÍ ROK ... - ZŠ Morkovice

ZÁKLADNÍ ŠKOLA MORKOVICE, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE 17. listopadu 416, 768 33 Morkovice–Slížany MANUÁL PRO RODIČE ŽÁKŮ ŠKOLNÍ ROK 2019–2020 telefon: 573 370 023 e-mail: skola @

FK Holešovské Holky | Zápasy

TJ Sokol Držovice - FK Holešovské holky 0 : 4 (0:3) Sestava: Pitnerová – Křenková, Tiefenbachová, Fárková, Slezáčková – Doleželová, Šiblová, Stavjaníková, Pospíšilíková – Kuchařová, Kotasová (Řiháková, Jurčíková).. Branky: Šiblová 2, Řiháková 2. Dalš

FK Luhačovice – Morkovice 1:0 | LUHAČOVICKO.info

A v 11. minutě zahodil sólo Červenka. Od té chvíle Morkovice začali stupňovat tlak. Naši borci byli všude o krok pozadu. Bezbrankový stav nám držela jen dobře organizovaná obrana a brankář Švec. Závěr poločasu jsme vyloženě přežili. Ve druhé půli se

- Mladší přípravka - Turnaje - Propozice ...

Pořadatel: TJ Sokol Olšany u Prostějova Místo konání: sportovní hala Němčice nad Hanou. Termín konání: Sobota 17.3.2018 8:00-16:30 Startovné: 1700 Kč (na místě před zahájením) Kategorie: ročník 2009 a mladší Počet týmů: 8 Systém turnaje: každý s každ

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si

Větrná neděle přinesla úspěch pro oba celky Těšnovic :: TJ ...

Přijel pozdě a než se dostal do tempa, tak my už vedli 2:0. Na konci poločasu se hra vyrovnala a Holešov snížil po centru hlavičkou. Ve druhém poločase nás soupeř zatlačil, ale vyloženou šanci si nevytvořil. My naopak hrozili rychlými kontry, se kter

Výsledková část | TJ Sokol ... - TJ Sokol Čechovice

Po prostřídání, kdy na hrací plochu přišel Moural se Smolkou, se hra vyrovnala a po ojedinělém nákopu přišel konečně onen zmiňovaný trest, kdy domácí hlavou snížili, 1:2. Naštěstí však i přes rádoby závěrečný nápor Jeseník nevyrovnal, a tak si Čechov

Prohra s Morkovicemi. | Fotbal Napajedla

Radek Barnet (Morkovice,trenér): Zasl oužená výhra na hřišti loňského účastníka divize. Naše mužstvo podalo zvláště v prvním poločase výborný výkon. Škoda jen, že jsme dali pouze jednu branku. Do vedení nás dostal výborně hrající Doležal. Další tutov

FK 1925 Pobedim (SK) : FC Strání B | FC Strání