Sázení s extra bonusem

morkovice hra fotbal

Připravujeme výsledky pro Morkovice-Slížany. Manuál pro voliče, kandidátky, online zpravodajství, výsledky.
ZÁKLADNÍ ŠKOLA MORKOVICE, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE 17. listopadu 416, 768 33 Morkovice–Slížany MANUÁL PRO RODIČE ŽÁKŮ ŠKOLNÍ ROK 2019–2020 telefon: 573 370 023 e-mail: skola @
TJ Sokol Držovice - FK Holešovské holky 0 : 4 (0:3) Sestava: Pitnerová – Křenková, Tiefenbachová, Fárková, Slezáčková – Doleželová, Šiblová, Stavjaníková, Pospíšilíková – Kuchařová, Kotasová (Řiháková, Jurčíková).. Branky: Šiblová 2, Řiháková 2. Dalš
A v 11. minutě zahodil sólo Červenka. Od té chvíle Morkovice začali stupňovat tlak. Naši borci byli všude o krok pozadu. Bezbrankový stav nám držela jen dobře organizovaná obrana a brankář Švec. Závěr poločasu jsme vyloženě přežili. Ve druhé půli se
Pořadatel: TJ Sokol Olšany u Prostějova Místo konání: sportovní hala Němčice nad Hanou. Termín konání: Sobota 17.3.2018 8:00-16:30 Startovné: 1700 Kč (na místě před zahájením) Kategorie: ročník 2009 a mladší Počet týmů: 8 Systém turnaje: každý s každ

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si
Přijel pozdě a než se dostal do tempa, tak my už vedli 2:0. Na konci poločasu se hra vyrovnala a Holešov snížil po centru hlavičkou. Ve druhém poločase nás soupeř zatlačil, ale vyloženou šanci si nevytvořil. My naopak hrozili rychlými kontry, se kter
Po prostřídání, kdy na hrací plochu přišel Moural se Smolkou, se hra vyrovnala a po ojedinělém nákopu přišel konečně onen zmiňovaný trest, kdy domácí hlavou snížili, 1:2. Naštěstí však i přes rádoby závěrečný nápor Jeseník nevyrovnal, a tak si Čechov
Radek Barnet (Morkovice,trenér): Zasl oužená výhra na hřišti loňského účastníka divize. Naše mužstvo podalo zvláště v prvním poločase výborný výkon. Škoda jen, že jsme dali pouze jednu branku. Do vedení nás dostal výborně hrající Doležal. Další tutov
Poté se opět hra vyrovnala, a dvoubrankové vedení nám vrátil střídající CHMELÍK, který z dálky přízemní střelou překonal Zelinku v brance Kostelce. Mohli jsme přidat i další dvě branky, ale pěkné kombinace v síti neskončily, naopak Kostelec z druhé p