Sázení s extra bonusem

lastminute theater ticket to ride

V Ticket to Ride: Evropa vytváříte železniční síť od Moskvy až po Lisabon! Evropská verze populárního Ticket to Ride není jen předělávkou, ale přináší do hry i některé zajímavé nové prvky, jako jsou například tunely, nebo nádraží.

Hledáte ticket to ride? vám nabízí širokou nabídku produktů a jejich recenzí. Snadno si u nás také porovnáte cenu a dostupnost u řady prodejců.

Hra kombinuje železniční dopravu s námořní. Vytváříte spojení i mezi městy na různých kontinentech nebo v oblasti Velkých jezer.

Ticket to Ride: Nordic Countries je "skandinávská verze" deskové hry Ticket of Ride, která vás provede po Dánsku, Finsku, Norsku a Švédsku.

Ticket to Ride: Rails Sails kombinuje železniční dopravu s námořní. Vytváříte spojení i mezi městy na různých kontinentech nebo v oblasti Velkých

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si

Ticket to Ride: New York je další ze série nejslavnějších vláčkových rodinných her. Jako každý další díl je i tenhle speciální.

Ticket to Ride -

Days of Wonder Ticket to Ride v 5 obchodech na Srovnejte ceny, přečtěte si recenze, najděte podobné produkty a příslušenství.

Ve hře to znamená, že železniční a námořní trasy mají svůj vlastní balíček a hráč se rozhoduje, z kterého si bude dobírat karty.

Ticket to Ride: Germany je samostatnou hrou ze série Ticket to Ride. Veškeré dění se tentokráte odehrává na mapě Německa a do hry jsou zapojeny i figurky pasažérů, které hráči sbírají.