Sázení s extra bonusem

hokej kepler

Pythagoras a Pythagorejci - Blog
Šesté století před naším letopočtem bylo obdobím, kdy se nezávisle na sobě v různých koutech světa zrodily významné duchovní bytosti. V Indii to byl Buddha zakladatel buddhismu a Mahavíra zakladatel džinismu. V Číně to byl Lao-C zakladatel taoismu a
Marie Kubešová - Blog
Marie Kubešová Zámek Štědrá - zastavení třetí. Dalším úžasným a obdivuhodným počinem na záchranu zdevastovaných sudetských památek je úsilí obce Štědrá navrátit dávno ztracený lesk tamnímu stejnojmennému zámku.
Že by Kepler objevil vyspělou mimozemskou civilizaci ...
Velmi zajímavým objevem se v těchto dnech může pochlubit kosmický teleskop Kepler. Je totiž docela možné, že u hvězdy KIC 8462852, vzdálené 1480 světelných let, objevil tzv. Dysonovu sféru.
Existuje ve vesmíru život? - Blog
Život ve vesmíru bezpochyby existuje. My sami jsme důkazem. Blogy o tom, proč nás nenavštěvují mimozemšťané. Existují vůbec planety, na kterých by mohl být život? Všechy blogy v jednom - délka ca. 100 min.
Květen 2016 – 5. stránka –
Kepler objevil dalších 1284 exoplanet Americká NASA oznámila o potvrzení 1248 nových planet nacházejících se mimo sluneční soustavu, které byly identifikovány mezi kandidáty objevenými Keplerovým vesmírným teleskopem.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si
Život ve vesmíru - Blog
V dnešní době už známe několik exoplanet splňujících tuto podmínku - první z nich byla planeta Kepler-22b, objevená pomocí astronomické družice Kepler. Planeta Kepler-22b je dvaapůlkrát větší než Země a její oběžná doba je 290 dní.
Jaké jsou nejbližší obyvatelné planety? - Blog
Včera jsem zaznamenal zprávu, že byla objevena další blízká obyvatelá planeta zemského typu. A tak bych tady zkusil napsat seznam, jakých je vlastně deset dosud nejbližších obyvatelných planet. A myslím, že jsou zajímavé.
Wikipedie:WikiProjekt Kvalita/Články k rozšíření
Ján Kepler 9. 5. 2020, 20:15 (CEST) Lední hokej - málo zdrojované, krátké--Ioannes Pragensis 15. 5. 2020, 14:10 (CEST) Nezařazeno. Morion – spíše bych zařadil do sekce o geologii, ta zde není, ale tento subpahýl je nutno zde uvést. Článek o této odrů
co je ofsaid v hokeji |
Co je hokej? (2 odpovědi) Hokej - co udělá rozhodčí? (3 odpovědi) Hokej..... (1 odpověď) 1.Liga 2013 - 2014 (2 odpovědi) Mame jeste sanci vyhrat 1 misto na Ms v lednim hokeji 2015? (3 odpovědi) Kde sledovat přenos nebo záznam MS v ledním hokeji 2019?
Kurzové sázky na {0} | {3}
Kepler tomu věří Chvíle, kdy se slávisté za chytlavé znělky Ligy mistrů představí na slavném Camp Nou se blíží. Na půdě Barcelony budou chtít s favoritem celé soutěže sehrát vyrovnaný duel stejně jako nedávno v Edenu.