Sázení s extra bonusem

hokej bulharsko lázně laa

Termální lázně Laa v severním Rakousku mají největší výhodu ve své poloze. Nachází se doslova na hranicích s Českou republikou a dopravně jsou pro obyvatele ...
Pokud se chcete trochu uvolnit a užít si relaxaci, tak byste měli vyzkoušet něco neobvyklého. Co třeba wellness pobyt a termální lázně Therme Laa v Rakousku?
Oslavy jak se patří: Vychutnejte si vysněnou oslavu v Lázních Laa - Hotel Silent Spa v Dolním Rakousku.
Na této stránce vidíte aktuální nabídku zájezdů a lázeňských pobytů do termláních lázní Laa an der Thaya (Therme Laa). Veškeré pobyty v lázních jsme pro vás připravili ve spolupráci s největší online internetovou cestovní agenturou (Invia a...
Lázeňské městečko Laa an der Thaya leží nedaleko českých hranic a je vyhledávaným výletním místem díky svým termálním lázním.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si
Vzdálena jen 65 km od Brna, co by kamenem dohodil od Znojma, leží vesnička Laa an der Thaya. Na jejím okraji, v místě výskytu termálních pramenů se nachází hotel Therme Laa Hotel Spa.
Lázně Laa: Naše saunové oddělení.
Není to totiž ledajaký tobogán. Ze začátku se zdá vše v pohodě, ovšem po chvíli vjedete do úplné tmy a pak začíná vzrušující jízda.
Termální lázně Therme Laa - Lázně Rakousko - Lázně, Lázeňské pobyty, Pivní lázně, Wellness pobyty a Romantické pobyty. Nabídka zaměřená na ubytování, lázeňské hotely a wellness hotely.
V poslední době se stávají hojně navštěvovanými také rakouské termální lázně Laa. Právem tak patří mezi jedny z nejoblíbenějších termálních lázní v Evropě.