Sázení s extra bonusem

fotogalerie fotbal pelhřimov vrchovina žďárský deník

Seznamčlánků na Olomoucký deník se štítkem Pelhřimov
Informace a zprávy z Olomouce a okolí, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.
Seznamčlánků na Náchodský deník se štítkem Pelhřimov
Informace a zprávy z Náchoda a okolí, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.
Mládežnický fotbal Morava - Zlínský deník
9. Vrchovina 2 1 0 1 3:3 3 10. Vyškov 3 0 2 1 6:7 2 11. Sparta Brno B 3 0 2 1 1:2 2 12. Veselí 3 0 2 1 2:4 2 13. Otrokovice 3 0 2 1 1:3 2 14. Vel. Meziříčí 2 0 0 2 1:6 0. Kanonýři: 3 – Damborský (Bohunice), Kropáček, Nebeský (oba Pelhřimov).
Seznamčlánků na Hranický deník se štítkem Pelhřimov
Deník - Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Seznam článků na Hranický deník se štítkem Pelhřimov.
Vrchovina zlomila prokletí - Žďárský deník
Jarní mistrovskou premiéru si o uplynulém víkendu odbyli fotbalisté Nového Města i Velkého Meziříčí. Na oba čekal v předehrávce 32. kola výjezd na hřiště soupeřů. Zatímco Vrchovina přivezla tři body, celek z města pod nejvyšším dálničním mostem v rep

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si
Mládežnické fotbalové soutěže - Třebíčský deník
Vrchovina 9 8 0 1 43:13 24 2. Pelhřimov 9 7 1 1 39:13 22 3. Žďár n. S. 9 6 2 1 53:18 20 4. ... Fotbal Tréninky se synem si užívám, tvrdí David Holoubek. Fotbal Fotbalový svaz ukončil amatérské soutěže. Není to překvapení, říká Petr Nedvěd ... deník.
Kam na fotbal na Vysočině - Žďárský deník
Každá sezona tu stála za to, říká opora fotbalistů Ždírce Čalkovský Skoro by se dalo říci, že patří k ikonám dosavadních ročníků nejvyšší krajské fotbalové soutěže…
Výsledky mládežnického fotbalu - Zlínský deník
Region/ Přinášíme výsledky mládežnické kopané v regionu. Kanonýři: 5 – Jeřábek, Wedlich (oba Opava), 4 – Laryš (Ostrava B), Lidmila (Brno B), Padých, Vaclík (oba Vítkovice), Surýnek (Sparta Brno), Vlachovič (Třinec).
Vrchovina dobyla Bystřici - Žďárský deník
Vysočina – Fotbalisté Vrchoviny v posledním 17. kole divize D zvítězili v Bystřici.
Pelhřimov zakončil sezonu snů kanonádou - Pelhřimovský deník
rosice– vrchovina 2:0 Do zápasu nastupovali domácí hráči s vědomím, že pokud první Otrokovice zaváhají v sestupem ohroženém Blansku, mají šanci na postup do MSFL. Utkání začalo ve svižném tempu a po úvodních šancích na obou stranách převzala Vrchovin