Sázení s extra bonusem

fortuna dostihy a sázky originál

Deskové hry „Dostihy a sázky“ oslavily čtvrt století - Deskové hry „Dostihy a sázky“ oslavily čtvrt století hellip; Již 25 let malí i velcí kupují ty nejlepší koně, tvoří stáje a sázejí na jednotlivé dostihy.

Hra Dostihy a Sázky Junior - Dino Dětská varianta nejúspěšnější české společenské hry Dostihy a sázky s přizpůsobenými pravidly pro děti. Hráči nakupují své poníky a další potřebnou koňskou výbavu. Během hry se nenásilně seznámí s hodnotou peněz a hl

A co víc, nyní můžete sázky na dostihy kombinovat s jinými sporty. Štítky: Dostihy 18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro dostihy nabízí Ladbrokes sázku zdarma ve výši 5£, minimální sázka na Virtuální Dostihy je 10£ s kurzem aspoň 2,0, sázky zdarma můžou být použity pro dostihy v následujícím týdnu. Pro sázkaře, kteří potřebují akumulované sázky zdarma nabízí Ladbro

Dino Dostihy a Sázky Originál v 48 obchodech na Srovnejte ceny, přečtěte si recenze, najděte podobné produkty a příslušenství.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si

Dostihy a sázky je klasická stolní společenská hra, kterou s oblibou hrají lidé všech generací. Tato hra byla vytvořena na motivy legendární hry Monopoly, díky možnosti sázek je však ještě o něco napínavější, než klasické obchodování s nemovitostmi.

Fortuna dříve začala brát sázky na české dostihy stejně jako Tipsport. Po nějaké době ale od toho upustila. Výjimkou snad byla Grand National nebo Velká pardubická. Nyní však má v nabídce dostihy v Irsku, Austrálii i USA. Na dostihy tedy můžete sázet

Přinášíme Vám kurzové sázky, online casino, živé sportovní přenosy, soutěže a atraktivní bonusy. Můžete se registrovat a sázet online i přes mobil.

Vážení zákazníci, z důvodu vylepšování našeho technické zázemí proběhne dnes v noci odstávka našich serverů. V tuto dobu nebude možné objednávat - poslední dnešní (18. 5.) doručovací čas bude v rozmezí 21:30–21:45.