byrtus hokej

AZ Havířov | Zápas | AZ Residomo Havířov – HC Oceláři ...
HC Oceláři Třinec: Wrzecionko, od 31. Jaworská - Blanar, Dzik, Grečmal, Byrtus, Dravecký, Holub - Jantoš, Byrtus A., Hladoník, Barna, Gladiš, Hrabec, Richter ...
HC Nebory
Marian Franek | 10.07.2017. Finálový den BAHL 2016 - 2017 WERK ARÉNA v Třinci - SOBOTA 25.3.2017 od 16 00 Mistrem BAHL 2017 Nebory B ! HC Imperators Třinec - HC Nebory 1 : 2
TRI 8:4 POM | HC Oceláři Třinec - HC RT TORAX Poruba (Liga ...
Branky a nahrávky: 17. Barna (Hladonik), 22. Lizák (Byrtus), 28. Hrabec (Byrtus), 28. Lizák (Dravecký), 34. Byrtus (Richter), 51. Hrabec (Barna), 54.
Výsledky ledního hokeje - Novojičínský deník
Ostatní výsledky 8. kola: HC Bobři Valašské Meziříčí - HC Bohumín 5:6, HK Kroměříž - HC TJ Šternberk 4:1, HC Uničov - Slavoj Český Těšín 6:1, HOKEJ Uherský Ostroh - HC Uherský Brod 8:2. Krajský přebor mladších žáků
Sportovní výsledky - Sport
Wirths - Byrtus 1:3 Kandra - Uherka 3:2. Anglie -Česko 4:0 James - Solnický 3:2 Willstrop - Mekbib 3:2 Richards - Byrtus 3:0 Selby - Uherka 3:0. Ženy: Skupina A: Nizozemsko - Česko 3:0 Van der Heijdenová - A. Sermeová 3:0 Ter Sluisová - Babjuková 3:0

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si
Olomoucký kraj - Moravskoslezský kraj | Krajský svaz ...
Olomoucký kraj 5:1 (1:1,1:0,3:0) Moravskoslezský kraj. 1. TŘETINA; čas tým branky asistence typ gólu; 02:48: H: Jan MUROŇ Adam KOLÁČEK
Byrtus se obětoval pro tým má bronz z MS do 19 let - eHutník
Byrtus se obětoval pro tým má bronz z MS do 19 let. Viktor Byrtus odmítl svou účast v individuální soutěži ve squashi na MS do 19 let ve prospěch týmu a udělal dobře. Se spoluhráči získal na šampionátu v soutěži družstev bronz, což je nejlepší výsled
Sportovní výsledky, výsledková tabule, aktuální výsledky. Sporty: Fotbal, Hokej, Tenis, Atletika, Lyžování, Basketbal, Volejbal, Házená, Motorismus ...
TJ Sokol Březina - HC Spartak Uherský Brod | Krajský svaz ...
Jakub BYRTUS Dominik CÍVKA 5/5 2. TŘETINA; čas tým branky asistence typ gólu; 3. TŘETINA; čas tým branky asistence typ gólu; 50:16: D: Jan BOČEK Jan ŠVEJDA , Daniel HROUDNÝ 5/5 Statistika zápasu; Hlavní rozhodčí: Michael Kohoutek: Čároví rozhodčí:
Czech Hockey Memes&NHL Memes’s Instagram post: “Mezitím ...
Finsko-hraje teď dva roky výborně. Oni si tím prošli, teď musíme my. Jen je problém to, že my jsme se dostali do větší ztráty než fini a švédové. Věřím v to, že když do vedení českého hokeje nastoupil pan Pešán, přivede něco a ten český hokej spasí.