Sázení s extra bonusem

ani 3 branky stachovice– fotbal fulnek 4 1 fotbal fulnek

FK Sokol Mokré Lazce - Fotbal Fulnek, 4.kolo ...
Někdy prostě vyhraje horší tým. Pro nás jsou to zlaté tři body, protože Fulnek ukázal obrovskou kvalitu.“ Fotbal Fulnek Pavel Jurča (asistent trenéra): Pořád nevěříme tomu, co se tam stalo. V prvních deseti minutách jsme měli čtyři opravdu vyložené š
bonton by a.s. - Issuu
* platí pro dítě do 18-ti let ubytované na 3. a 4. lůžku v pokoji Slevy: osoba starší 18-ti let na 3. a 4. lůžku v pokoji - 1.000,- Kč ** termíny označené ** mají kombinovanou ...
Mladá Boleslav si Evropskou ligu nezahraje, v odvetě ...
Fotbalisté Mladé Boleslavi prohráli doma odvetu 3. předkola Evropské ligy s FCSB 0:1 a po remíze 0:0 v Rumunsku do závěrečného play-off nepostoupili. O triumfu hostů rozhodl v první minutě nastavení střídající Ionut Pantiru.
2.česká fotbalová liga 2007/08 – Wikipedie
Souhrn. Meziúčastníky druhé ligy bylo oproti předchozí sezóně celkem 6 změn. Postupující Žižkov a Bohemians Praha 1905 nahradily sestupující z 1. ligy Příbram a Slovácko.Místo sestupujících Sigmy Olomouc B a Bystrce postoupily FK Bohemians Praha a Fu
Fotbal Fulnek - TJ Lokomotiva Petrovice, 4.kolo ...
Do poločasu už toho moc diváci ani jednoho z celků neviděli, a tak si Fulnek zatím připsal dvě premiérové branky na domácí půdě v této soutěži a do šaten šli s dvougólovým náskokem. ... 3: Fotbal Fulnek: 15: 41:23: 30: 4: FK Krnov: 15: 24:18: 28: 5:

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Vsaďte si
Slavia nasázela oslabenému Baníku čtyři góly | Barrandov.tv
Nepovedlo se mu to ani v 68. minutě, kdy Budinský jeho technickou střelu vytáhl. Z dorážky se však už prosadil Tecl a zvýšil na 3:0. Snížit mohl z brejku Reiter, ale jeho ránu zblokovala obranu. Jinak Slezané v oslabení už nestíhali a v 77. minutě in
Jihlava na jaře válí. Vyhrála i počtvrté, tentokrát 3:1 na ...
Fotbalisté Jihlavy vyhráli i čtvrtý jarní zápas, ve 20. kole první ligy zvítězili 3:1 na hřišti Dukly. Strůjcem vítězství byl lotyšský útočník David Ikaunieks, který první gól dal a na druhý nahrál Lukáši Zoubelemu. Výhru zpečetil Jozef Urblík, v záv
Preview zápasu Zenit Čáslav - 1. HFK Olomouc, předzápasové ...
Preview zápasu Zenit Čáslav - 1. HFK Olomouc, předzápasové informace, zranění klíčových hráčů, výroky trenérů, fotbalové statistiky a další info k utkání Zenit Čáslav - 1. HFK Olomouc.
Otakar Novák - Fotbal -
1 0 Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů , Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků , G - počet gólů , P - počet proměněnných penalt z celkovéh
TJ Sokol Kobeřice - Fotbal Fulnek, 9.kolo ...
Další branka přišla v 19. minutě. Zkušený střelec Maléř si s míčem věděl rady a rázem to bylo o dvě branky - 0:2. Fulnek nadále diktoval tempo celého zápasu. Hrál v úplném klidu a nedával soupeři ani přičuchnout. Navíc přidal do konce poločasu ještě